Për Diasporën tonë- Ndihu #si n'shpi! – Dua Marketplace
English
  • English
  • shqip
English
  • English
  • shqip

Ndihu #si n’shpi!

Pa marrë parasysh në cilën anë të botës jeton, shtëpia jote mund të frymojë shqip! Zgjidh produktet e tua të preferuara me elemente shqiptare dhe mbushe zemrën plotë edhe kur je larg atdheut!

Zbritje 10% 

Hijeshoje vetën dhe shtëpinë!

"Albanian couple"

€50.00
€40.00

"Shote Galica" - Printed Artwork

€40.00
€32.00

"Skenderbeu" - 2in1

€80.00
€64.00

"Çiftelia" - T-shirt

€19.00
€17.10

"Illyrian" - T-shirt

€19.00
€17.10

"Bukë, krypë e zemër" - T-shirt

€25.00
€23.00

"Me kon t'rrin, qashtu bohesh" - T-shirt

€25.00
€23.00
1912
1912

1912

€25.00
€23.00
THE REAL G'S
THE REAL G'S

THE REAL G'S

€20.00
€18.00
PELLAZGET GJUHA DHE KULTURA E TYRE
PELLAZGET GJUHA DHE KULTURA E TYRE

PELLAZGET GJUHA DHE KULTURA E TYRE

€14.00
TE JESH SHQIPTAR
TE JESH SHQIPTAR

TE JESH SHQIPTAR

€10.00
Pjatë dekorative nga Argjila
Pjatë dekorative nga Argjila

Pjatë dekorative nga Argjila

€14.50
€13.00
5th Republic Eagle | Medium
5th Republic Eagle | Medium
5th Republic Eagle | Medium
5th Republic Eagle | Medium
5th Republic Eagle | Medium
5th Republic Eagle | Medium
5th Republic Eagle | Medium
5th Republic Eagle | Medium
5th Republic Eagle | Medium

5th Republic Eagle | Medium

€122.00
€109.80
SKANDERBEG | Medium
SKANDERBEG | Medium
SKANDERBEG | Medium
SKANDERBEG | Medium
SKANDERBEG | Medium
SKANDERBEG | Medium
SKANDERBEG | Medium
SKANDERBEG | Medium
SKANDERBEG | Medium

SKANDERBEG | Medium

€345.00
€310.50

"Gjergj Kastrioti Skenderbeu" - T-shirt

€19.00
€17.10

Nderoje të kaluarën!

"Albanian couple"

€50.00
€40.00

"Shote Galica" - Printed Artwork

€40.00
€32.00

"Skenderbeu" - 2in1

€80.00
€64.00

"Çiftelia" - T-shirt

€19.00
€17.10

Vlerësimet

Faleminderit.

E kom porosit para 5 diteve ne Finlande dhe me ka ardh sot, jeni shume te sakte dhe ju pergezoj per punen qe beni.

SUPPEER PIKTURE😍

Sot arriten disa canvasa qe kam porositur nga dua.marketplace dhe jane shum shum te bukur te gjithe. Do te ju rekomandoj te shoqeria dhe familja sepse jeni te mrekullushem😍 Vazhdoni me punen qe e beni ❤️❤️

Pushojë sytë me bukuri shqiptare!

Zgjedh pikturën tënde të preferuara me kostume, valle, heronjë apo vajza shqiptare. Ruaje dhe promovoje kulturën tonë.

"Skenderbeu" - 2in1

€80.00
€64.00
BACK TO TOP