Piktura të printuara nga Saranda Xhemajli – Dua Marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip

Piktura të printuara nga Saranda Xhemajli

nga dua Marketplace në November 04, 2020

Saranda Xhemajli është një artiste që eksploron traditën shqiptare, përfshirë heronjtë dhe heroinat. Në dua Marketplace mund të gjeni kanavacën e saj të bukur.

Në shumicën e punimeve të saj, Saranda pasqyron gruan shqiptare me veshje nga rajone të ndryshme. Ato zbulojnë madhështinë e saj përmes detajeve të arta. Heronjtë janë gjithashtu pjesë e botës së saj artistike. Në shumicën e pikturave të saj ajo i jep jetë me ngjyra heroit kombëtar Gjergj Kastriotit.

Cilësia e veprave të saj artistike kontrollohet dhe verifikohet nga disa galeri. Kanavacat e saj janë me cilësinë më të mirë dhe janë vepra arti origjinale mund t'i përdorni për të dekoruar shtëpinë ose zyrën tuaj!

Dhurojani dikujt veprat e saj artistike, sepse kjo punë Arti do të qëndrojë me ta për një kohë të gjatë.

5 komente
nga Patricia Vaughan në April 14, 2021

Many thanks to the wonderful putting up! I definitely savored looking at it, you might be a fantastic creator. I will generally bookmark your web site and certainly will return sometime. I need to stimulate just one to continue your excellent posts, have a wonderful morning!

http://moving34443.blogs100.com

nga Sienna Sirmans në April 13, 2021

I used to be proposed this Site by my cousin. I am not positive regardless of whether this article is created by him as no-one else know these kinds of detailed about my difficulties. You’re amazing! Thanks!

http://spafitness55038.isblog.net/the-definitive-guide-to-dampfer-shop-16856955

nga Beryl Paterson në April 13, 2021

I’m not confident where you are having your info, but superior subject matter. I wants to invest some time Studying a lot more or knowledge more. Thanks for superb facts I was trying to find this information for my mission. find more

nga Monroe Colby në April 08, 2021

Wow, that’s what I was attempting to find, what a things! existing below at this webpage, many thanks admin of the Online page.

nga Michael Her në March 03, 2021

Hello

YOU NEED QUALITY VISITORS FOR YOUR: dua.com ?

WE PROVIDE HIGH-QUALITY VISITORS WITH:
- 100% safe for your site
- real visitors with unique IPs. No bots, proxies, or datacenters
- visitors from Search Engine (by keyword)
- visitors from Social Media Sites (referrals)
- visitors from any country you want (USA/UK/CA/EU…)
- very low bounce rate
- very long visit duration
- multiple pages visited
- tractable in google analytics
- custom URL tracking provided
- boost ranking in SERP, SEO, profit from CPM

CLAIM YOUR 24 HOURS FREE TEST HERE=> ventfara@mail.com

Thanks, Michael Her

Lini një koment
Kthehu në fillim