Silver Swords – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Silver Swords
Silver Swords
Silver Swords
Silver Swords
Silver Swords
Silver Swords
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Silver Swords

€55.00
PËRSHKRIMI

Shpata Ilire & Shpata Luftëtare Mesjetare

Kjo varëse e bukur e një shpate luftëtar është bërë nga Argjendi 925 dhe me dizajn me vëmendje në detaje. Ky dizajn klasik i shpatës është i përsosur dhe i thjeshtë dhe mund të vishet më vete ose të shtresohet me bizhuteri.

 

Varëse: 2.5 gr.

Zinxhir: 5 gr.

madhësia e Varëses është cm

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim