"Illuminate Bracelet" – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
  • SKU: SERMA-6
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

"Illuminate Bracelet"

€50.00
PËRSHKRIMI

Ndriçoni me këtë byzylyk argjendi të pastër 925 të mbushur me gurë Zirkonia në modelin e shqiponjës me dy koka.

Kjo varëse dhe byzylyk argjendi është një shqiponjë klasike, ilire, e përsosur për të lënë përshtypje dhe për tu dalluar me të. 

6 gr të vogla dhe 8 gr. mesatare prej 925 varëse argjendi të pastër të plotë Zirkonia me byzylyk zinxhir të stiluar në Singapor. 

Gjithashtu në dispozicion si një gjerdan. 

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim