TREND – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Kontrolloni këtu produktet tona më në trend! Në dua Marketplace mund të gjeni rroba me motive shqiptare, piktura që pasqyrojnë traditën tonë, filxhanë dhe pjata që përmbajnë simbolet tona, dhe shumë më tepër produkte. Ne punojmë intensivisht për të pasuruar këtë treg me produkte të reja, në varësi të dëshirës së shqiptarëve kudo që janë.
Secili prej produkteve tona mund të jetë dhurata perfekte për familjen, miqtë dhe të dashurit tuaj. Ne ofrojmë zgjidhje për të gjitha moshat dhe gjinitë. Pra, shfletoni dua Marketplave dhe gjeni produktet e duhura për ju!

TREND (16)

“Ma le pikë n’zemër” - Maicë

€25.00

"Bukë, krypë e zemër" - Maicë

€23.00€25.00

"Plisi & mustaqe" - Bluzë me kapuç

€25.00€29.00

"The Goddess on the throne" - Bluzë me kapuç

€25.00€29.00

"Dua heart logo" - Filxhan

€7.00€10.00

Pjatë dekorative nga Argjila

€14.50

"Çiftelia" - Filxhan

€8.00€10.00

"Me kon t'rrin, qashtu bohesh" - Çantë

€15.00

"The Goddess on the throne" - Filxhan

€8.00€10.00
Kthehu në fillim