Për Diasporën tonë- Ndihu #si n'shpi! – Dua Marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip

Ndihu #si n’shpi!

Pa marrë parasysh në cilën anë të botës jeton, shtëpia jote mund të frymojë shqip! Zgjidh produktet e tua të preferuara me elemente shqiptare dhe mbushe zemrën plotë edhe kur je larg atdheut!

Zbritje 10% 

Hijeshoje vetën dhe shtëpinë!

"Çifti shqiptar"

€40.00
€36.00

"Shote Galica"

€60.00
€54.00
3in1 - Gra të Bukura Shqiptare
3in1 - Gra të Bukura Shqiptare
3in1 - Gra të Bukura Shqiptare

3in1 - Gra të Bukura Shqiptare

€120.00
€108.00

"Skënderbeu" - 2in1

€80.00
€72.00

"Çiftelia" - Maicë

€19.00
€17.10

"Gjergj Kastrioti Skenderbeu" - T-shirt

€19.00
€17.10

"Illyrian" - maicë

€19.00
€17.10

"Bukë, krypë e zemër" - Maicë

€25.00
€23.00

"Me kon t'rrin, qashtu bohesh" - Maicë

€25.00
€23.00
1912
1912

1912

€25.00
€23.00
THE REAL G'S
THE REAL G'S

THE REAL G'S

€20.00
€18.00
PELLAZGET GJUHA DHE KULTURA E TYRE
PELLAZGET GJUHA DHE KULTURA E TYRE

PELLAZGET GJUHA DHE KULTURA E TYRE

€14.00
TE JESH SHQIPTAR
TE JESH SHQIPTAR

TE JESH SHQIPTAR

€10.00
Pjatë dekorative nga Argjila
Pjatë dekorative nga Argjila

Pjatë dekorative nga Argjila

€14.50
€13.00
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare
Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare

Shqiponja e 5-të e Republikës | Mesatare

€122.00
€109.80
SKANDERBEG | Mesatare
SKANDERBEG | Mesatare
SKANDERBEG | Mesatare
SKANDERBEG | Mesatare
SKANDERBEG | Mesatare
SKANDERBEG | Mesatare
SKANDERBEG | Mesatare
SKANDERBEG | Mesatare
SKANDERBEG | Mesatare

SKANDERBEG | Mesatare

€345.00
€310.50

Nderoje të kaluarën!

"Çifti shqiptar"

€40.00
€36.00

"Shote Galica"

€60.00
€54.00
3in1 - Gra të Bukura Shqiptare
3in1 - Gra të Bukura Shqiptare
3in1 - Gra të Bukura Shqiptare

3in1 - Gra të Bukura Shqiptare

€120.00
€108.00

"Skënderbeu" - 2in1

€80.00
€72.00

Vlerësimet

Faleminderit.

E kom porosit para 5 diteve ne Finlande dhe me ka ardh sot, jeni shume te sakte dhe ju pergezoj per punen qe beni.

SUPPEER PIKTURE😍

Sot arriten disa canvasa qe kam porositur nga dua.marketplace dhe jane shum shum te bukur te gjithe. Do te ju rekomandoj te shoqeria dhe familja sepse jeni te mrekullushem😍 Vazhdoni me punen qe e beni ❤️❤️

Pushojë sytë me bukuri shqiptare!

Zgjedh pikturën tënde të preferuara me kostume, valle, heronjë apo vajza shqiptare. Ruaje dhe promovoje kulturën tonë.

3in1 - Gra të Bukura Shqiptare
3in1 - Gra të Bukura Shqiptare
3in1 - Gra të Bukura Shqiptare

3in1 - Gra të Bukura Shqiptare

€120.00
€108.00

"Skënderbeu" - 2in1

€80.00
€72.00

"Vajza Shqiptare" - 3in1

€120.00
€110.00
Kthehu në fillim