Shqiponja e Parë e Republikës – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Shqiponja e Parë e Republikës
Shqiponja e Parë e Republikës
Shqiponja e Parë e Republikës
Shqiponja e Parë e Republikës
Shqiponja e Parë e Republikës
Shqiponja e Parë e Republikës
Shqiponja e Parë e Republikës
Shqiponja e Parë e Republikës
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Shqiponja e Parë e Republikës

€380.00
PËRSHKRIMI

Prezantimi i Varëse Shqiponja e 1-të e Republikës dizenjuar nga SERMA. 

Ky dizajn i bukur unik shqiponje realist me dy koka me vëmendje të përsosur në detaje për konceptin ideal shqiponja realiste është 3D në pjesën e përparme dhe e sheshtë në pjesën e pasme me një logo SERMA të gdhendur. Krijuar bukur me vëmendje të jashtëzakonshme deri në detaje, duke theksuar shqiponjën e bukur si tipare në flamurin shqiptar.

 Ky dizajn përmban një ndjesi mat në shqiponjë me një shkëlqim të lëmuar të shkëlqimit për klipin, dizajni i klipit është i një harte të Shqipërisë Etnike.

Kjo pjesë e bukur përfaqëson Republikën e Parë Shqiptare. Shihni modelet tona të tjera, Republika e 4-të dhe Republika e 5-të. 

25 gr prej 925 varëse argjendi për mesatare / 70 gr prej 925 Varëse Argjendi për Large

20 - 70 gr. prej 925 Zinxhiri Argjendi. për Mesatare / 30-160 gr. prej 925 zinxhir argjendi për të mëdha

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim