Shqiponja e 4-të e Republikës – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Shqiponja e 4-të e Republikës
Shqiponja e 4-të e Republikës
Shqiponja e 4-të e Republikës
Shqiponja e 4-të e Republikës
Shqiponja e 4-të e Republikës
Shqiponja e 4-të e Republikës
Shqiponja e 4-të e Republikës
Shqiponja e 4-të e Republikës
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Shqiponja e 4-të e Republikës

€90.00
PËRSHKRIMI

 Edicioni i 4-të i Argjendtë i Republikës.

Kjo shqiponjë me dy koka kap një epokë të re dhe Shekulli 21 merr modelin e ri të shqiponjës që tani shihet më shpesh. Ky model dinamik është i fortë, i guximshëm, i gdhendur me kujdes, i ngjan pendëve të shqiponjës dhe shkëmbit malor. 

Varëse argjendi e trashë e trashë e krijuar në mënyrë perfekte për të përfaqësuar modelin e ri modern të shqiponjës me dy koka të Republikës së 4-të të Shqipërisë dhe është në të dy anët, e gdhendur me vëmendje për detajet përpara dhe një sipërfaqe të rrafshët me shkëlqim në pjesën e pasme, e përsosur për lëkundje dy dizajne të ndryshme në një copë.

Pesha: 8 gr / 14 gr / 15 gr prej varëse të gdhendur të shqiponjës dykrenore argjendi të pastër.

Madhësia:  4cm x 3,5cm për Vogël / 4,5cm x 4cm për Mesatare / 5 cm x 3.5 cm për Large 

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim