Iced Ring – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
Iced Ring
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Iced Ring

€50.00
PËRSHKRIMI

Unaza ideale e akullt. Ne kemi shtuar unazën e dytë të akullit në koleksion që përputhet dhe i përshtatet çdo lloj stoli, që mund të vishet më vete ose të shtresohet me lloje të ndryshme stoli.

Kjo unazë e akullt është e përsosur me Zirkonia të bardhë përreth për atë shkëlqim shtesë dhe e bërë nga argjendi i pastër 925 deri në përsosmëri.

E disponueshme në 3 ngjyra, e Bardhë, e Zezë dhe e Artë.

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim