Illuminate Necklace – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Illuminate Necklace
Illuminate Necklace
Illuminate Necklace
Illuminate Necklace
Illuminate Necklace
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Illuminate Necklace

€85.00
PËRSHKRIMI

Ndriçoni me këtë varëse prej argjendi të pastër 925 të mbushur me gurë Zirkonia në modelin e shqiponjës me dy koka.

Kjo varëse dhe zinxhir argjendi është një shqiponjë e përsosur klasike, ilire, e dizajnuar për të ndriçuar dekoltenë tuaj dhe për të bërë një paraqitje unike. 

7 gr. prej 925 varëse argjendi të pastër të plotë Zirkonia me Zinxhir të stiluar në Singapor

8 gr prej 925 varëse argjendi të pastër të plotë Zirkonia me Zinxhir të stiluar në Singapor. 

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim