Illuminate Ring – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Illuminate Ring
Illuminate Ring
Illuminate Ring
Illuminate Ring
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Illuminate Ring

€59.00
PËRSHKRIMI

Ndriçoni me këtë unazë argjendi të pastër 925 të mbushur me Zirkonia të bardhë në qendër të modelit të shqiponjës me dy koka për atë shkëlqim shtesë dhe bukuri tërheqëse për sytë.

Kjo unazë e bukur është një dizajn perfekt klasik, shqiponjë ilire, copë unike argjendi për t'i shtuar koleksionit tuaj të stolive. 

Gjithashtu në dispozicion si një gjerdan dhe byzylyk. 

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim