"Kallabllaku t'fshin" - Bluzë – Dua Marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
  • SKU: DIQCHill-2-3
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

"Kallabllaku t'fshin" - Bluzë

€25.00
PËRSHKRIMI

"Kallabllaku t'fshin" - A nuk është ashtu? Si shqiptarë, jemi të sigurt që e keni dëgjuar këtë shprehje edhe më parë. Kjo është ajo që e bën kaq atraktive këtë bluzë cilësore! Porosit tani tëndën.

Qëllimi i artistit të DiqQill është të përhapë pozitivitetin dhe që klientët e tij të gjejnë rehati në produktet që ne ofrojmë.

Ai arrin të luajë me fjalët në një mënyrë qesharake dhe të zgjuar dhe t'i vizualizojë ato duke krijuar dizajne unike. Në dua marketplace mund të gjeni bluzat e tij, çanta , afishe etj.   Produktet e tij mund të jenë një dhuratë ideale për miqtë dhe të dashurit tuaj!

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim