"Mizën mas veshit" - Maicë – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
  • SKU: DIQCHill-7
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

"Mizën mas veshit" - Maicë

€25.00
PËRSHKRIMI

A ju ka thënë dikush ndonjëherë që keni “Mizën mas veshit”? Kjo është një shprehje shqiptare për të thënë se ndiheni fajtor për diçka. Pikërisht kjo gjë e bën këtë bluzë kaq unike dhe fantatsike.

Qëllimi i artistit DiqCill është të përhapë pozitivitetin dhe që klientët e tij të gjejnë rehati tek produktet që ne ofrojmë. Ai arrin të luajë me fjalët në një mënyrë të lezetshme dhe të zgjuar si dhe arrin t'i vizualizojë ato duke krijuar dizajne unike. Në dua Marketplace mund të gjeni bluzat e tij, çanta, afishe etj. Produktet e tij mund të jenë një dhuratë ideale për miqtë dhe të dashurit tuaj!

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim