Pllaka Shqipe – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Pllaka Shqipe
Pllaka Shqipe
Pllaka Shqipe
Pllaka Shqipe
Pllaka Shqipe
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Pllaka Shqipe

€65.00
  • Shitësi: SERMA
  • Barkodi:
PËRSHKRIMI

Gjerdanet me medalje shqiponje me dy koka Argjendi Pjatë Shqipe me 925 Argjend te Pastër ne një unaze gurësh Zirkonia. Projektuar të jetë thjesht e përkryer për vajzat dhe zonjat. 

Ky dizajn klasik është perfekt që ajo të dalë në pah dhe të bëjë një deklaratë me këtë pjesë klasike unike që është e përjetshme dhe që kap një finesë të vërtetë.

Shqiponja dykrenare Unaza e Zirkonisë 6.5 gr. prej 925 argjendi te paster / Rose Gold PVD

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

Kthehu në fillim