"Plisi & mustaqe" - Bluzë me kapuç – Dua Marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

"Plisi & mustaqe" - Bluzë me kapuç

€25.00 €29.00
PËRSHKRIMI
Bluza jonë e zezë me kapuç me simbolin e plisit dhe mustaqeve do t'ju duket fntastike kur ta vishni! Bluzë tona me kapuç janë zgjedhja perfekte për një veshje të përditshme. Cilesi e larte.

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim