Vathë Shqipe – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Vathë Shqipe
Vathë Shqipe
Vathë Shqipe
  • SKU: SERMA-104
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Vathë Shqipe

€55.00
PËRSHKRIMI

Vathët e përsosur që të gjitha vajzat i duan dhe kanë nevojë. Vathët e Shqipe Eagle, një dizajn i përkryer i detajuar dhe i mbuluar me Gurë Zircon në mënyrë perfekte për t'u veshur nga vajzat dhe gratë. Këto vathë janë bërë duke përdorur argjendin e pastër 925 dhe janë të dizenjuara në mënyrë perfekte për të shkëlqyer dhe për tu dukur të veçanta.

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim