"Shtinja lapsin" - Çantë – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
  • SKU: DIQCHill-10
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

"Shtinja lapsin" - Çantë

€15.00
PËRSHKRIMI

"Shtinja lapsin" mund të jetë një nga këshillat më të mira që mund të merrni ndonjëherë nga një shqiptar! Jemi të sigurt që e keni dëgjuar edhe më parë. Kjo është një nga çantat më të veçanta që mund të porosisni në dua marketplace. 

Qëllimi i artistit DiqChill është të përhapë pozitivitetin dhe që klientët e tij të gjejnë rehati tek produktet që ne ofrojmë. Ai arrin të luajë me fjalët në një mënyrë të lezetshme dhe të zgjuar si dhe arrin t'i vizualizojë ato duke krijuar dizajne unike. Në dua Marketplace mund të gjeni bluzat e tij, çanta, afishe etj. Produktet e tij mund të jenë një dhuratë ideale për miqtë dhe të dashurit tuaj!

Porosit tuajën tani!

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim