Silver Era – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Silver Era
Silver Era
Silver Era
Silver Era
  • SKU: SERMA-105-1
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Silver Era

€75.99
PËRSHKRIMI

Epoka e Argjendtë 

Argjend e pastër, kjo shqiponjë klasike me dy koka, siç shihet në flamurin shqiptar është bërë nga argjendi i pastër 925 i përsosur për tu dalluar.

Ky dizajn i shqiponjës kap një vështrim klasik të shqiponjës me dy koka me një model klasik dhe të sheshtë 3D, një zgjedhje perfekte për ata që preferojnë të veshin modelin klasik. Unisex dhe vjen në tre madhësi, e vogël, e mesme, e madhe.

Shqiponja me dy koka e bere nga: 

3 gr prej 925 argjendi i paster, vjen me nje zinxhir dhe kapëse argjendi 50.8 cm 925.

5 gr prej argjendi të pastër 925, vjen me një zinxhir prej 50.8 - 55.8 cm argjendi 925.

6 gr prej 925 argjendi te paster, vjen me nje Zinxhir argjendi 925 60.9 - 66 cm.

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim