Take care of earth - Filxhan – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Take care of earth - Filxhan
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Take care of earth - Filxhan

€7.00
  • Shitësi: HIKS
  • Tipi i produktit: Mug
  • Barkodi:
PËRSHKRIMI

Një filxhan porcelani nga HIKS. E përsosur për të shijuar kafen, çajin, kakaon, çokollatën ose pijet e tjera të nxehta apo të ftohta. Një dhuratë e shkëlqyer për ditëlindje, Krishtlindje, vitin e ri, përvjetor, pension, fejesë, diplomim, etj.

Gjithmonë duke pasur parasysh gjetjen e zgjidhjeve për të mbrojtur mjedisin dhe për të zvogëluar gjurmën e karbonit. HIKS po punon vazhdimisht drejt krijimit dhe dizajnimit të produkteve të reja për të ndihmuar komunitetin dhe për t'i motivuar ata të praktikojnë sporte dhe një jetë më të shëndetshme.

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim