Tennis Chains – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Tennis Chains
Tennis Chains
Tennis Chains
Tennis Chains
Tennis Chains
Tennis Chains
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Tennis Chains

€205.00
PËRSHKRIMI
Zinxhirë joshës tenisi të dizenjuar dhe të lëmuar në mënyrë të përsosur. Zinxhirë të bukur të krijuar në mënyrë perfekte ideale për koleksionin tuaj të stolive. 

Çdo zinxhir tenisi është i prerë rrumbullakët, secili gurë me shkëlqim, me shkëlqim dhe i bërë nga argjendi i pastër 925.

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim