Rrathë tenisi – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
Rrathë tenisi
Rrathë tenisi
Rrathë tenisi
Rrathë tenisi
Rrathë tenisi
Rrathë tenisi
Rrathë tenisi
  • SKU:
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

Rrathë tenisi

€135.00
PËRSHKRIMI

 Rrathë magjepsës të dizenjuar dhe të lëmuar në mënyrë të përsosur, në mënyrë të përsosur, me vëmendje të jashtëzakonshme deri në detaje të krijuara në mënyrë perfekte për koleksionin tuaj të bizhuterive. 

Çdo byzylyk është dizajnuar me vëmendje të jashtëzakonshme në detaje, prerje të rrumbullakët, secili gurë me shkëlqim dhe gurë të ndritshëm dhe i bërë nga argjendi i pastër 925.

Pesha: 10 gr. (2.5 mm) 15 gr. (3.5 mm) dhe 20 gr. (5 mm) prej argjendi 925 ose argjendi të zi.

 

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim