White Heart – dua marketplace
shqip
  • English
  • shqip
shqip
  • English
  • shqip
White Heart
White Heart
White Heart
White Heart
White Heart
  • SKU: SERMA-106
  • Disponueshmëria: në magazinë Shumë në magazinë Mungon në magazinë Këtë produkt mund ta blini por nuk ka në stok

White Heart

€75.00
PËRSHKRIMI

Kjo shqiponjë klasike me dy koka, siç shihet në flamurin shqiptar është bërë nga argjendi i pastër 925 i cili është i përsosur për të rënë në sy.

Ky dizajn i shqiponjës kap një vështrim tipik të shqiponjës me dy koka me një model klasik dhe të sheshtë 3D, një zgjedhje perfekte për ata që preferojnë të veshin modelin klasik. Unisex dhe vjen në tre madhësi, e vogël, e mesme, e madhe.

Please login before sending a question, this way you will get notified through email when the seller has replied.

PRODUKTET TE NGJASHME

Kthehu në fillim